اسپری نانو رفع بوی سیگار سیب

اثرات مضر سیگار در اطرافیان فرد سیگاری به مراتب بیشتر از خود فرد است و قرار گرفتن در معرض دود سیگار خطر جدی برای سلامتی در پی دارد.
اما این مضرات تا چه حد بر اطرافیان تاثیر میگذارد:
دود دست دوم چیست؟
دود دست دوم (دود محیطی یا سیگار ناخواسته) اصطلاحی است که برای توصیف قرارگرفتن در معرض دود سیگار مورد استفاده قرار می گیرد.
دود دست دوم شامل جریان اصلی حاصل از کشیدن سیگار و همچنین دود منتشر شده در محیط است که آثار آن پس از ساعت ها باقی می ماند.
هنگامی که فرد غیر سیگاری در معرض دود دست دوم قرار می گیرد در واقع در حال مصرف غیر فعال سیگار است. درمیان هزاران مواد شیمیایی که در دود سیگار قرار دارد حداقل 250 مورد آن مضر هستند و 69 مورد از این مواد شیمیایی سمی و سرطان زا است. مواد شیمیایی در دود دست دوم عضلات قلب را مسموم می کند،از توانایی های عروق خونی برای تنظیم فشار و جریان خون می کاهد و با ایجاد انسداد در رگ های خونی منجر به حملات قلبی می شود.
بسیاری از افراد جامعه به ویژه کودکانی که با والدین سیگاری زندگی می کنند در معرض دود سیگار و خطرات آن قرار دارند. در کودکان به دلیل اینکه بدن آنها در حال رشد است و با سرعت بیشتری نسبت به بزرگسالان نفس می کشند سبب بیماریهایی همچون سندروم مرگ ناگهانی نوزاد،بیماریهای تنفسی،بیماریهای عفونی گوش،آسم شدید،رشد سریع ریه،سرطان خون،تومورهای مغزی و ... خواهد شد.
مادرانی که در حین بارداری دود سیگار را استنشاق می کنند با مشکلاتی همچون زایمان زود رس،توانایی محدود ذهنی نوزاد و وزن کم نوزاد در هنگام تولد مواجه خواهند بود.
اصطلاح دیگری که در مورد دود سیگار مطرح میشود دود دست سوم است که به آلودگی های دود سیگار روی سطوح و اشیا نسبت داده می شود.
خانه،محیط کار،کابین اتومبیل،لباس،پوست و موی افراد سیگاری دارای سطح قابل توجهی از این آلودگی ها می باشد  و افرادی که با آنها در ارتباط هستند به طور مستمر در تماس با این آلودگی ها قرار دارند،ذرات چسبنده و بسیار سمی موادی مانند نیکوتین می توانند به دیوارها و سقف برسند و در محیط اتاق به فرش،مبلمان،پرده ها و سایر وسایل جذب شوند.
اسپری نانو رفع بوی سیگار سیب به دلیل قدرت فوق العاده و با تاثیر مستقیم بر روی سلول های متصاعد کننده بو و دود  سیگار به سرعت آنها را نابود کرده و باکتری های موجود در هوا را نیز از بین می برد ، از انتشار و ماندگاری سموم حاصل از دود سیگار در محیط جلو گیری می کند و سطح ایمنی را برای افرادی که در معرض دودهای دست دوم و سوم قرار می گیرند افزایش می دهد.
استفاده از این محصول در محیط کار، کابین اتومبیل و همچنین سطوح آلوده به دود سیگار مانند لباس و زیرسیگاری و هر سطح دیگری که دچار آلودگی و سموم شده است را بوزدایی و میکروب زدایی می کند و پس از آن شما هوایی تازه، مطبوع و بدون آلودگی را استشمام خواهید نمود.
. این اسپری فاقد هرگونه اسانس و مواد خوشبوکننده می باشد و این امر باعث می شود که شما اثربخشی آن را کاملا احساس کنید و باقیمانده بوی نامطبوع دود سیگار به وسیله بوی اسانس و خوشبوکننده پوشش داده نشود.

 

تاریخ انتشار   :   1397-04-29