23 آذر، 1397

براق کننده و محافظ تایر nanova dbj

کد کالا : 1054
120ml
براق کننده و محافظ تایر nanova dbj
5 0
  • ارزش تجاری : 22,018 تومان
  • قیمت مصرف کننده با مالیات بر ارزش افزوده : 24000 تومانکلیدواژه / تایر / لاستیک / خودرو / براق / تمیز / نانو / نانووا / sibmlm / dbj / nanova

براق کننده و محافظ تایر nanova dbj

مزایا:

  • ماندگاری بالای رنگ مشکی تیره و درخشندگی بی نظیر.
  • محافظت از تایر در مقابل ترک خوردگی،پوسته شدن،تغییر رنگ و کهنگی زودرس.
  • کاربرد آسان.
  • مناسب برای انواع تایرها.

نحوه مصرف:

ابتدا برای زدودن خاک و گل از روی تایر,آن را با آب بشویید,پس از خشک شدن براق کننده و محافظ nanovadbj را روی تایر اسپری نمایید,روی هر لاستیک یک بار اسپری و بوسیله اسفنج پخش کنید.

توضیحات تکمیلی:

لاستیک خودرو از جمله مهمترین قسمت های آن است که تاثیر مهمی  در حفظ امنیت خودرو و سر نشینان دارد .
با نگاهی به آمار تصادفات و عوامل و علل آن موضوع نگهداری و مراقبت از لاستیک خودرو اهمیت بیشتری پیدا می کند.
درسال 1396 در ایران 16201 نفر در تصادفات رانندگی جان خود را از دست داده اند.
آمار معلولیت های ناشی از تصادفات دو برابر و مجروحان  12 برابر این رقم است کارشناسان معتقدند که بیشتر تلفات ناشی از واژگونی خودرو بوده است که از جمله مهمترین عوامل واژگونی ترکیدن و فرسودگی لاستیک ذکر می گردد.
آمارهای بین المللی نیز گویای آن است که 35 درصد از تصادفات ناشی از نقص فنی خودرو بعلت نقص تایر است.
مهمترین نکات مراقبت از لاستیک:
علاوه بر تنظیم میزان باد و تایر و ساییدگی لاستیک در اثر نقص فنی مهمترین عوامل تخریب لاستیک عبارتند از واکنشهای فتوشیمیایی در مجاورت نور آفتاب ، آبهای اسیدی و هیدروکربنها(مشتقات نفتی) .

بنابراین لاستیک بایستی در برابر عوامل تخریب مراقبت شود.
1-    اشعه ماورا بنفش آفتاب: نور آفتاب باعث واکنش های فتوشیمیایی در لاستیک می شود و به مرور موجب شکنندگی و پوسیدگی آن می گردد که در این حالت در هنگام رانندگی بخصوص در سرعتهای بالا و پیچهای جاده ترکیدن لاستیک و انحراف خودرو بیشتر می شود.
2-    آبهای اسیدی آب باران که در چاله ها جمع می شود بمرور زمان تبخیر شده و غلظت اسیدهای آن بیشتر می شود و در تماس با لاستیک موجب پوسیدگی آن می گردد.
3-    هیدروکربنها(مشتقات نفتی) اعم از هیدروکربن های سبک و سنگین از عوامل تخریب و پوسیدگی لاستیک محسوب می شوند متاسفانه محصولات براق کننده لاستیک بر پایه هیدرو کربن و به وفور بفروش میرسد و مصرف کنندگان غافل از تاثیر مخرب و خطرناک ، آنها را مورد استفاده قرار میدهند.
ویژگی های تایر شاینر nanova dbj :
این محصول بر پایه تکنولوژی نانو تولید شده و از هیدرو کربن ها (مشتقات نفتی) در آن استفاده نشده است . نانو ذرات مورد استفاده مانع جذب آب در لاستیک گشته و با افزایش زاویه قطره ، سطح تماس آب با لاستیک را به حداقل میرساند علاوه بر آن لایه ایجاد شده بر روی لاستیک مانع خیس شدن لاستیک  می گردد.
همچنین مقاومت لاستیک در مقابل اشعه uv بدلیل عملکرد نانو ذرات که در مقابل تابش نور فرابنفش به کاتالیست پایه تبدیل می شوند افزایش می یابد و لاستیک در برابر اشعه uv دچار آسیب دیدگی نمی شود و همواره نرم و سالم باقی می ماند.
نانو ذرات مذکور همچنین دارای خاصیت خود پاک کنندگی و ضدباکتری می باشند به همین دلیل پس از استفاده متوجه خواهید شد که  لاستیک خودرو آلودگیها را جذب نمی کند و در صورتیکه در محیط های آلوده و یا جاده خاکی رانندگی کنید مقداری گرد و خاک یا گل و لای روی لاستیک باقی می ماند که با یک شستشوی مختصر دوباره براق و تمیز می شود.
از دیگر ویژگی های تایر شاینر nanova dbj میتوان به افزایش نیروی مکانیکی و ویژگی الاستیک ، افزایش مقاومت در برابر فرسایش و همچنین پایداری در برابر دمای بالا اشاره کرد.
ماندگاری: یک بار استفاده از این محصول تا یک ماه تاثیر خود را برروی لاستیک حفظ می کند.
میزان مصرف: میزان 1cc از این محصول سطح بیرونی یک حلقه لاستیک سواری را بخوبی پوشش می دهد و ظرف 120cc برای 120 حلقه لاستیک کافی است.


اولین دیدگاه را شما ثبت کنید !فعالیت شرکت سیب به صورت یک شخص حقوقی مستقل دارای پروانه کسب ونماد اعتماد بازاریابی شبکه ای می باشد و هیچگونه وابستگی به ارگان ها و نهاد دولتی و غیر دولتی دیگر برای شرکت سیب وجود ندارد


وضعیت فعالیت شرکت بازاریابی شبکه ای
طراحی سایت وبینه