24 مهر، 1397

لباس زیر بهداشتی (مخصوص بانوان)

کد کالا : 1053
size : L
لباس زیر بهداشتی (مخصوص بانوان)
5 0
  • قیمت مصرف کننده با مالیات بر ارزش افزوده : 66000 تومانلباس زیر بهداشتی sib silver

مزایا:

 به دلیل استفاده از 35 درصد الیاف نقره در بافت silver sib این محصول دارای خواص فوق العاده ایست:
•  آنتی باکتریال
•  ضدقارچ
•  ضد حساسیت
•  ضد بو
همچنین سارافونهای مخصوص حاملگی این محصول  به دلیل استفاده از بافت الیاف نقره محافظ ورود تشعشعات و امواج مضر و همچنین جلوگیری از سقط جنین در خانم های باردار و محافظ جنین می باشد.

نقره برای هزاران سال به عنوان یک عامل شفا دهنده،ضد باکتری و ضد عفونی کننده در سراسر جهان شناخته شده است و دارای خواص پزشکی ، نگهدارنده و ترمیمی است که در مراقبت از زخم ها و قبل از معرفی آنتی بیوتیک های مدرن مورد استفاده بوده است.
از میان فلزات دارای خواص ضد باکتری ، اتم های نقره مهمترین و موثرترین  عامل ضد باکتری با کمترین مسمومیت و عوارض جانبی هستند که دارای بالاترین سازگاری با پوست انسان است.
در گذشته در مخزن های آب و ظرف های شیر به منظور حفاظت در برابر فساد، باکتری ها و جلبک ها  سکه های نقره قرار می دادند.
اثرات ضد میکروبی نقره در حال حاضر در محصولات مصرفی مانند البسه در حال توسعه است.
رطوبت،تاریکی و دمای بدن انسان محیطی مناسب برای رشد میکرو ارگانیسم ها می باشد. 55 درصد بانوان در ایران گاها یا به طور متناوب درگیر بیماری های عفونی و قارچی می باشند.
لباس زیر بهداشتی silver sib محصولي فوق العاده با تاثير قاطع در بهداشت فردي است.اين محصول حاوی فیبرهای طبیعی همچون پنبه با 35 درصد الیاف نقره بافته شده در آن است که این الیاف سبب دفع رطوبت و باکتری ها  شده و بهداشت ناحيه تناسلي را تامين مي نمايد.
باکتري ها در مقابل ذرات نقره مانند يک اسفنج عمل مي کنند و یون های نقره با ایجاد حفره در غشاء باکتری ها نفوذ کرده و موجب مرگ سلول های باکتری می شوند.(بدون آسیب رساندن به باکتری های مفید پرو بیوتیک).
همچنین این یون ها به اجزای سلولی مانند  DNA  متصل می شوند و در تکثیر و نفوذ باکتری ها ایجاد اختلال می کنند.
لباس زیر بهداشتی silver sib براي اولين بار در ايران و داراي کيفيت بالا با ماندگاري طولاني است که نقش مهمی در بهداشت فردی ،حفظ سلامتی وشادابی بانوان خواهد داشت. 

 
فعالیت شرکت سیب به صورت یک شخص حقوقی مستقل دارای پروانه کسب ونماد اعتماد بازاریابی شبکه ای می باشد و هیچگونه وابستگی به ارگان ها و نهاد دولتی و غیر دولتی دیگر برای شرکت سیب وجود ندارد


وضعیت فعالیت شرکت بازاریابی شبکه ای