24 مهر، 1397

پک دمنوش طراوت

کد کالا : 1037
شامل 3 قوطی
پک دمنوش طراوت
5 0
  • قیمت مصرف کننده با مالیات بر ارزش افزوده : 42000 تومانپک دمنوش طبیعی طراوت شامل سه قوطی 

1- دمنوش مخلوط سیب و هل. 
2- دمنوش گیاهی چای ترش،چای سبز،دارچین و پونه.
3-دمنوش مخلوط سیب و زنجبیل .

خواص پک دمنوش طبیعی طراوت

سیب:
تقویت دستگاه گوارش،افزایش انرژی،درمان کم خونی،کاهش خطر ابتلا به سرطان،کاهش خطر حملات قلبی،درمان و پیشگیری از آسم،بهبود دیابت،افزایش بینایی،پیشگیری و درمان آلزایمر،مفید برای دندان ها و لثه ها،مقوی مغز،تنظیم کننده فشار خون،درمان التیاب کلیه و مثانه.

هل:
آرام بخش،تقویت کننده قلب و دستگاه گوارش،محافظت از کبد،درمان اختلالات ادراری،کلیوی،گوارشی،قلبی-عروقی،بیماریهای چشم،سردرد،صرع و سرما خوردگی،ضد چربی بالای خون،کاهش استرس اکسیداتیو در خون،ضد نفخ،ضد ویروس و قارچ،آنتی باکتریال،آنتی اکسیدان.
خواص دمنوش گیاهی چای ترش،چای سبز،دارچین و پونه

چای ترش:
دارای ویتامین اسکوربیک اسید یا ویتامین C ، نیاسین و پیرودوکسین و آنتوسیانین،  آنتی اکسیدان، جلوگیری از بیماری سنگ کلیه، درمان فشار. خون بالا، تب و صدمات کبدی، کمک به کاهش کلسترول، تری گلیسرید.

چای سبز:
کمک به جلوگیری از انواع سرطان ها،غنی از آنتی اکسیدان،مبارزه با پوسیدگی دندان،کمک به کاهش وزن،تقویت کننده بینایی،جلوگیری از کاهش مو،ضد ویروس کاتچینHIV/AIDS،آنتی باکتریال ،کاهش ابتلا به بیماریهای قلبی -عروقی و برخی از اشکال سرطان ،موثر روی سیستم اعصاب،بازدارنده مواد سرطان زا

دارچین:
آرام بخش،ضد نفخ،ضد عفونی کننده،آنتی اکسیدان قوی،تقویت سیستم ایمنی بدن،کاهش قند و کلسترول خون،درمان سرماخوردگی،تهوع ،اسهال و ناراحتی های معده،کمک به رفع گرفتگی عضلات در زمان قاعدگی های زنان،تسکین دردهای پس از زایمان و قاعده آور،تقویت قوای جنسی،پیشگیری از سرطان.

پونه:
ضدعفونی کننده،ضدنفخ،محلل،صفرابر،خلط آور،رفع سیاه سرفه،آسم،هیستری،نقرس و سوء هاضمه.
خواص دمنوش مخلوط سیب و زنجبیل

زنجبیل:

درمان تهوع،درمان میگرن،کاهش قند خون، درمان درد معده و دستگاه گوارش، تقویت قلب،کاهش چربی و فشار خون،سم زدایی کبد، درمان سنگ کلیه،ضد سرطان، درمان  سرماخوردگی و آنفلونزا، درمان گلودرد، گرفتگی صدا و سرفه.

 
فعالیت شرکت سیب به صورت یک شخص حقوقی مستقل دارای پروانه کسب ونماد اعتماد بازاریابی شبکه ای می باشد و هیچگونه وابستگی به ارگان ها و نهاد دولتی و غیر دولتی دیگر برای شرکت سیب وجود ندارد


وضعیت فعالیت شرکت بازاریابی شبکه ای